PPH „EWA II” – wczoraj i dziś

PPH „EWA II s.c.” jest firmą rodzinną, założoną przez Wacława i Elżbietę Matusiaków w roku 1993. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie sprzedażą łożysk i pierścieni osadczych. Wraz ze zmianą lokalizacji firmy, w roku 1994, rozszerzyliśmy asortyment o pasy klinowe. Od tego czasu Nasza firma dynamicznie się rozwija. Obecnie specjalizujemy się w dystrybucji łożysk tocznych, galanterii łożyskowej, łańcuchów gralla i transportowych, uszczelnień technicznych, chemii przemysłowej, pierścieni osadczych oraz wybranych tworzyw sztucznych.

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór łożysk tocznych największych światowych koncernów, min.: SKF, FAG, Timken, KOYO, ZKL, GMN, McGILL oraz producentów krajowych: FŁT Kraśnik, NSK Iskra Kielce, Timken Sosnowiec. Polecamy również pasy takich firm jak: Stomil Sanok, Optibelt, Strongbelt, Henkel Loctite.

Nasza firma zaopatruje głównie rynek lokalny. Dzięki szerokiej ofercie, popartej profesjonalną obsługą, staramy się w pełni zaspokajać oczekiwania naszych klientów. Pomagamy im w zakresie tworzenia i naprawy węzłów łożyskowych, konstruowania i budowania technik przeniesienia napędów oraz kompleksowe zabezpieczenie w materiały niezbędne do ich konserwacji i renowacji. Aby przekonać się o naszej nowoczesności i kompetencjach zawodowych, prosimy o składanie zapytań ofertowych.

STARY SKLEP

NOWY SKLEP

łożyska kalisz